پنجره دوجداره UPVC

Arman Sanat official representative of WinTech in Iran

پنجره دوجداره UPVC

درباره پنجره دوجداره UPVC

پنجره های دو جداره UPVC برای خانه بسیار عالی هستند زیرا یکی از مزایای استفاده از پنجره های دو جداره UPVC به عنوان قاب های پنجره شماست.که این مزیت نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه های شما می شود بلکه جایگزینی برای اتلاف انرژی و سازگار با محیط زیست را انتخاب خواهید کرد.

عایق – بزرگ مزیت در پنجره های UPVC

ممکن است از خصوصیات عالی عایق بندی پنجره های دوجداره upvc آگاه باشید. این امر به این دلیل است که از دو صفحه ی شیشه ای ساخته شده است که شکافی بین آن از هوا یا گاز غیر سمی دیگری پر شده است و سپس به صورت همزن بسته می شود (بنابراین هوا به هیچ وجه نمی تواند از آن عبور کند).

شکاف بین تخته ها می تواند در هر جایی از 6 میلی متر تا 20 میلی متر و بالاتر باشد ، شکاف ، لعاب مضاعف برای عایق موثر تر است. جداره دو جداره برای پنجره ها حائز اهمیت است زیرا پنجره های استاندارد نقطه ضعف در عایق کاری هر خانه هستند ، زیرا لعاب های منفرد واقعاً گرما را هدایت می کنند – در زمستان می گذرند و در تابستان می گذارند. دو جداره جلوی پنجره را در مقابل گرما متوقف می کند ، بنابراین گرما و افزایش گرما به شدت کاهش می یابد ، فضای داخل خانه را بسیار راحت تر نگه می دارید و در صورتحساب گرمایش و سرمایش هزینه های زیادی را برای شما صرفه جویی می کنید.

پنجره های UPVC خود دارای چندین اتاق درون قاب هستند که هر محفظه از آن پر از هوا می شود. این امر به جلوگیری از ورود گرما و خروج از خانه کمک می کند. آنها همچنین به خوبی جوش داده شده اند (جوش داده شده فیوژن) به منظور مقاومت عالی در برابر نشت.

طیف کاملی از مدل های موجود برای پنجره های دو جداره UPVC

upvc Double Glazed

پنجره های دو جداره UPVC در طیف وسیعی از سبک های پنجره از جمله کشویی ، سایبان ، گودال ، شیب و چرخش ، شیب و اسلاید و پنجره های ثابت و غیره در دسترس هستند.

همچنین طیف وسیعی از رنگ ها در سبک های پنجره وجود دارند که شما بر حسب طراحی داخلی و دیزاین منزل خود میتوانید از رنگ های موجود آن سفارش دهید. رنگ استاندارد به رنگ سفید است ، اما شما می توانید خاکستری ، رنگ های چوبی و یا متمایل به رنگ چوب و موارد دیگر را پیدا کنید. به طور کلی ، پنجره های دو جداره UPVC مانند چوب های رنگی یا رنگ آمیزی شده به نظر می رسد ، بنابراین یک پایان فوق العاده جذاب به کار شما می بخشد.

پنجره های دو جداره UPVC-آرمان صنعت-جهان وین_jahanwin.com_آرمان صنعت نمایندگی رسمی وین تکپنجره های دو جداره UPVC-آرمان صنعت-جهان وین_jahanwin.com_آرمان صنعت نمایندگی رسمی وین تک

آرمان صنعت پیشرو در صنعت…

پنجره ایده آل برای همه!

پنجره های دو جداره UPVC-آرمان صنعت-جهان وین-یو پی وی سی_jahanwin.com_آرمان صنعت نمایندگی رسمی وین تک

آرمان صنعت طیف وسیعی از پنجره های UPVC را ارائه می دهد که مقرون به صرفه ، نصب و راه اندازی آسان و دارای تکنولوژی اتلاف انرژی هستند. با داشتن خواص عالی عایق بندی حرارتی ، در زمستان گرما و نور مناسبی را در هر خانه فراهم می کنند ، موجب صرفه جویی در صورتحساب برق و گاز مشتریان می شوند.

محبوبیت پنجره های دوجداره UPVC در سطح جهانی رو به افزایش است. معمولاً مردم این پنجره ها را ترجیح می دهند زیرا این مقادیر مقرون به صرفه ، با انرژی کارآمد هستند و ایمنی بیشتری را ارائه می دهند. این پنجره ها نیز به راحتی نگهداری می شوند. پنجره های uPVC عایق حرارتی بسیار خوبی را در زمستان و تابستان فراهم می کنند. از آنجا که دیگر لازم نیست از AC و بخاری های زیادی استفاده کنید ، در صورتحساب انرژی خود نیز صرفه جویی می کنید. آرمان صنعت یکی از تولید کنندگان پیشرو  در تولید پنجره های دوجداره uPVC است که پنجره های uPVC با کیفیت بالا را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

WhatsApp chat