توری پلیسه ای پنجره های UPVC

Arman Sanat official representative of WinTech in Iran

توری پلیسه ای پنجره های UPVC

توری درب و پنجره

در طول روز برای افزایش و ایجاد نوردهی و ایجاد جریان هوا و تهویه طبیعی خانه و محل کار خود بهترین راهکار برای باز کردن درب و پنجره UPVC و آلومینیومی بدور از مزاحمت های حشرات و حیوانات آزار رسان نصب و استفاده از توری روی درب و پنجره ها است.

امروزه توری های درب و پنجره در قاب های آلومینیومی، UPVC یو پی وی سی، چوبی و یا فلزی در انواع کشویی، پلیسه، ثابت و جمع شونده برای انواع درب و پنجره موجود می باشد.

تیم کاری آرمان صنعت در جهت پیشرفت صنعت و تکنولوژی اقدام به تولید و فروش و نصب توری در انواع مختلف کرده است.

توری پلیسه ای پنجره های UPVC_jahanwin.com_آرمان صنعت نمایندگی رسمی وین تک

توری پلیسه ای پنجره های UPVC

توری پلیسه ای پنجره های UPVC که با عنوان آکاردئونی نیز شناخته می شود، نوعی از درب و پنجره UPVC است که در این نوع توری، از فنر استفاده نشده و جمع شدن توری به صورت اتوماتیک نیست.

 • توری پلیسه ای پنجره های UPVC با توجه به نصب و کارایی آن بهترین توری برای تمامی پنجره ها، درب ها، تراس ها، محیط های بزرگ می باشد که قابلیت نصب از چپ به راست و همچنین از راست به چپ را دارا می باشد و امکان خرابی این توری کم است و به آسانی پاره نمیشود و آسیب نمیبیند.
 • توری رولینگ به صورت کرکره ای توانایی جمع شدن را دارد، توری آن متحرک است ولی دارای فریم ثابت می باشد.
 • توری لولایی به وسیه لولا قابلیت باز شدن را دارد. مانند یک پنجره بازشو معمولی
جهان وین-آرمان صنعت-توری پلیسه_آرمان صنعت نمایندگی در و پنجره وین تک در ایران_JAHANWIN.COM_آرمان صنعت نمایندگی در و پنجره وین تک در ایران

جنس توری های UPVC

توری پلیسه ای ویژه یو پی وی سی UPVC از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می شود که ضد گردوغبار می باشد و دید را به طور چشمگیری کاهش نمی دهند.

نوع توری پنجره های UPVC رولی یا پلیسه می باشد که در پشت فریم پنجره جمع شده فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است.ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نکرده،جلوی دید و نور را هم نمی گیرد. قاب توری های پنجره upvc یا با پروفیل upvc ساخته می شود که برای تقویت بیشتر،داخل پروفیل گالوانیزه استفاده می شود و یا از جنس آلومینیوم می باشد.که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند.

جهان وین-آرمان صنعت-توری پلیسه_JAHANWIN.COM_آرمان صنعت نمایندگی در و پنجره وین تک در ایران

لزوم استفاده از توری پلیسه ای پنجره های UPVC

امروزه توری هایی با قاب های آلومینیومی، یو پی وی سی UPVC،چوبی یا فلزی در انواع کشویی، پلیسه، ثابت و جمع شونده برای انواع پنجره ها ساخته شده است. باید قبل از نصب، آگاهی کافی از انواع توری ها داشته باشید تا با توجه به احتیاج و مورد کاربرد گزینه بهتر را انتخاب کنید.

هنگام نصب توری به قصد مبارزه با حشرات نباید چیزی را از قلم انداخت و از جمله مهمترین پنجره ها برای نصب توری پنجره های مربوط به سرویس بهداشتی و حمام می باشد. همانطور که توری باعث جلوگیری از ورود حشرات می شود جلوی خروج آنها را هم می گیرد.
جای پیچ ها در روی اسپانیولت بسیار مهم است و بهتر است هر ۳۰ سانت یک پیج قرار گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیک تر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولت از پروفیل جدا نشود.
بهتر است مقدار روکش اسپانیولت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره upvc در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

جهان وین-آرمان صنعت-توری_آرمان صنعت نمایندگی -در و پنجره وین تک در ایران_JAHANWIN.COM_آرمان صنعت نمایندگی در و پنجره وین تک در ایران

مزیت توری های UPVC

 • توانایی ساخت و اجرا در ابعاد گوناگون و ساختمان های مختلف
 • قابل شستشو
 • توانایی دید محیط خارج تا ۹۰%
 • ضد زنگ
 • ضد اشتعال
 • ثبات بالا
 • توانایی نصب آسان
 • پایدار در برابر شرایط آب و هوایی
 • پایدار در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • دور کننده گردوغبار و عایق ورود گردوغبار از بیرون به داخل

نحوه مراقبت و نگهداری توری های UPVC

هنگام رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط متخصصان،توری را باز کرده و دوباره نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی کنید توری را ببندید. اگر توری به راحتی جا به جا نمی شود اول توری را تمیز کرده و سپس با اسپری، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب و توری جلوگیری کنید.

WhatsApp chat